Tvorba webových stránek Praha • SEO optimalizace • Reklama

Marketingová Prezentační Sada

Vytvoření marketingová prezentační sada

Prezentace je reklamní materiál, který má za úkol uvést na trh zboží či služby, které Vaše společnost nabízí. Je to nenahraditelný a velice efektivní marketingový nástroj, bez kterého se dnes neobejde žádná společnost či podnikatel.

Prezentace Vám umožní soustředit pozornost potencionálních klientů na podmínky a hlavní výhody Vašich služeb nebo na vlastnosti nabízených produktů.

оd 10 000 кč

objednat prezentace reference

Prezentace představuje katalog graficky zpracovaných stránek, které obsahují prvky infografiky. Právě taková struktura prezentace dokáže přinést to hlavní, tedy prodat zboží nebo služby poskytované Vaší společností.

Lze jedině doporučit, aby prezentace odpovídala celkovému vizuálnímu stylu Vaší společnosti. Není to ovšem vždy nezbytné, neboť každá prezentace by měla představit nabízený produkt či službu s ohledem na cílovou skupinu Vašich zákazníků, případně zapůsobit jiným, Vámi požadovaným, způsobem.

Konkrétně máme na mysli následující. Pokud jsou Vaší cílovou skupinou, tedy těmi, kdo bude rozhodovat o další spolupráci s Vámi, manažeři střední úrovně, dívky nebo ženy, nejlepších výsledků pravděpodobně dosáhnete, pokud svou prezentaci budete ladit do příjemných, světlých odstínů. Naopak, pokud cílíte na muže a manažery vyšší úrovně, je dobré mít na paměti, že ti budou pravděpodobně lépe reagovat na paletu tmavších barev.

Každý případ je ovšem individuální, aby bylo možné vytvořit co možná nejefektivnější prezentaci, je nezbytné přesně vyhodnotit cílovou skupinu, odhadnout její možnosti a psychologii.

Prezentace je pro Vás nutností v případě, že:

Marketingová sada - je v reklamní branži poměrně novým pojmem. Ve své podstatně se jedná prodejní prezentaci, která se od té klasické ovšem liší v některých klíčových aspektech. Hlavní rozdíl marketingové sady oproti tradiční prezentaci tkví v tom, že prezentace obsahuje komerční nabídku, jejímž cílem je prodat určité zboží či služby. Marketingová sada oproti tomu prodává samotnou společnost a její značku. Touto cestou vytváří pozitivní image celé společnosti ve vztahu k potenciálním zákazníkům, investorům a klientům.

Marketingová sada dokáže vyzdvihnout hlavní konkurenční výhody Vaší společnosti, zdůrazňuje její široké možnosti a profesionální přístup a poskytne odpovědi na typické dotazy, které klienti či investoři na Vaši společnost rádi směřují. Zároveň Vám marketingová sada umožní vystoupit z anonymní skupiny Vaší konkurence a jasně zdůrazní, že jste solidní firma s minulostí, na kterou můžete být právem pyšní.

V čem tkví tajemství marketingové sady?

Jde o správnou prezentaci materiálu, která vyvrací rozporuplnosti, а také ve velmi dobře propracované grafice.

Marketingová sada je pro Vás nutností v případě, že:

Co obdržíte, pokud si u nás objednáte marketingovou sadu:

  • Unikátní design
  • Infografika
  • Marketingový text (zpracování zaslaných informací)
  • Zpracování varianty pro tisk
  • Elektronická verze (formáty .pdf, .ppt)

Objednat Prezentace


Odeslat poptávku


Odeslat poptávku


Děkujeme vám za vaši zprávu!
V blízké době budeme Vás kontaktovat