Tvorba webových stránek Praha • SEO optimalizace • Reklama

Newsletter

Tvorba Newsleteru

Rozesílání obchodních informací e-mailem neboli Newsletter - znamená, jak je ze samotného názvu patrné, rozesílání reklamy prostřednictvím databáze e-mailových adres. Přesto si tento pojem zaslouží bližší vysvětlení. Jak již bylo řečeno, rozesílání obchodních informací mailem není nic jiného, než klasická e-mailová korespondence, která ovšem funguje na speciálním principu. Správný Newsletter je vytvořen s pomocí HTML formátování, originálního designu, který dokáže daný produkt či službu prodat a z marketingového hlediska efektivně členěného textu.

Newsletter obsahuje informaci, kterou chcete sdělit Vaším klientům nebo partnerům. Důvody proč používat tento typ komunikace mohou být různé. Proto i Newslettery jsou velmi různorodé, reklamní, informativní, blahopřejné aj.

оd 5 000 кč

objednat newsletter reference

Cíle a úkoly Newsletterů:

Například:

Většinou jsou Newslettery zaměřeny na konkrétní zákaznickou skupinu. Například, majitelé internetových obchodů využívají Newslettery upravené v závislosti na tom, zda jimi chtějí oslovit ženy či muže. Cílový zákazník tak dostává nabídku, jež je pro něho relevantní. Takový přístup je velmi efektivní. Stejně jednají i majitelé firem. Posílají nabídku svých služeb do různých společností, předem si však určí, jaké skupině zákazníků je Newsletter určen.

Rovněž je třeba si uvědomit, že jakýkoli Newsletter musí být vytvářen velmi opatrně a s citem tak, aby nevyvolal negativní emoce u potenciálních zákazníků. V žádném případě bychom si neměli plést Newsletter s obyčejným spamem, takový přístup by vám vaši odběratele nikdy neodpustili. Navíc je rozesílání spamu nezákonné. I když je nutné přiznat, že některé společnosti se podobnými praktikami zabývají. Kupují si cizí databáze e-mailových adres nebo používají databáze, které získaly nepříliš transparentními cestami. Některé z těchto společností dosáhly díky takovým aktivitám značných úspěchů. My ovšem našim klientům takový postup rozhodně nedoporučujeme!

Rozesílání obchodních informací e-mailem (Newsletter) je pro vás vhodným řešením v případě že:

  • Jste majitelem internetového obchodu a chcete začít informovat své klienty o marketingových akcích, slevách, novinkách či z jiných důvodů.
  • Jste podnikatel a chápete, že s pomocí Newsletteru můžete dosáhnout zvýšení svých zisků.
  • Víte, že pomocí Newsletteru můžete být v neustálém kontaktu se svými zákazníky.
  • Píšete blog a chcete, aby vaši čtenáři byli informováni o všech novinkách.
  • Chápete, že Newsletter může pomoci udržet si stávající zákazníky, což je vždy podstatně levnější řešení, než si hledat nové.

Přistoupíte li k problematice Newsletterů pozorněji, stane se jasným, že se jedná o jeden z nejdůležitějších aspektů e-mailového marketingu.

Je daleko efektivnější vytvořit si vlastní databázi kontaktů a pracovat jen s ní

Co nabízíme:

Naše společnost nabízí jak zpracování jednotlivých Newsletterů pomocí HTML formátování,
tak i služby e-mailového marketingu "na klíč":

Co obdržíte, pokud si u nás objednáte Rozesílání obchodních informací e-mailem (Newsletter):

  • Unikátní design
  • Použití Cross Browser a Cross E-Mailing technologií
  • Příprava šablon
  • Poradenství ohledně výběru nejefektivnějšího způsobu rozesílání informací
  • Služby e-mail marketingu

Objednat newsletter


Odeslat poptávku


Odeslat poptávku


Děkujeme vám za vaši zprávu!
V blízké době budeme Vás kontaktovat