Tvorba webových stránek Praha • SEO optimalizace • Reklama

Vytvoření Loga a Firemního Stylu

Vytvoření loga a jednotného firemního stylu

Logo - je základním kamenem jednotného stylu každé společnosti. Jde o prvek, kterým se Vaše společnost odlišuje od ostatních a často i projevem firemní hrdosti. Mnozí chápou firemní logo jako personifikovanou tvář společnosti. Je tomu skutečně tak, proto každé logo musí být unikátní, podtrhujíc individualitu a důležitost společnosti.

Velmi často požadavek na vytvoření loga vzniká bezprostředně poté, co padlo rozhodnutí o jménu nové společnosti. V této souvislosti je důležité si uvědomit staré rčení o tom, že jak si svoji loď pojmenujete, tak vám i bude plout. Stejně tak je to i s logem, takže než zadáte požadavek na jeho grafické ztvárnění, měli byste mít jasnou představu o tom, co jím chcete vyjádřit.

оd 5 000 кč

objednat logo reference

Druhy log:

Profesionální logo pomůže zákazníkovi zapamatovat si Vaši společnost a poznávat ji i do budoucna.

Firemní styl

Firemní styl - je soubor prvků, které Vaší společnosti dodají individualitu, díky které ji Vaši zákazníci dokáží rychle identifikovat a zároveň snadno odlišit od konkurence. Hlavním úkolem firemního stylu je soustřeďování pozornosti na Vaši společnost. Jedná se o strategii, která působí spolehlivě a hlavně dlouhodobě.

Mnozí experti na reklamu považují vytvoření firemního stylu, nebo jeho obnovení za klíčové pro další rozvoj společnosti. Jde o podobný efekt jako v případě obměny vývěsního štítu u kamenného obchodu. Pokud nový vývěsní štít zaujme, zákaznicí na sebe nenechají dlouho čekat. Stejné je to i s firemním stylem. Existence firemního stylu dokáže několikanásobně zvýšit popularitu Vaší společnosti.

Hlavními prvky firemního stylu jsou:

Z výše uvedeného plyne, že firemní styl Vaší společnosti může být uveden na prakticky libovolném nosiči; ať už jde o reklamní produkci či předměty denní potřeby. Používání firemního stylu zlepšuje image společnosti, posiluje důvěru zákazníků a demonstruje její solidnost. Potencionální zákazníci či obchodní partneři budou častěji vyhledávat Vaše služby.

Díky firemnímu stylu společnost působí důvěryhodně.

Co obdržíte, pokud si u nás objednáte logo:

  • Vytvoření loga: písmem nebo pomocí znaku
  • Výběr minimálně ze třech variant
  • Design firemního stylu: vizitky, hlavičkový papír, desky, obálky, tašky, prezentační šablony, reklamní CD, bloky, propisovací tužky, atd.
  • Vytvoření Brand Booku

Nabízíme vytvoření loga, jakýchkoli prvků firemního stylu a další grafiku. Pokud si objednáte logo či firemní styl od nás, garantujeme, že s naší prací budete spokojeni.

Objednat logo


Odeslat poptávku


Odeslat poptávku


Děkujeme vám za vaši zprávu!
V blízké době budeme Vás kontaktovat